Jak pomagamy?

Platforma pomagacie.pl umożliwia każdemu bezpłatne prowadzenie skutecznej kampanii w celu zbierania środków na leczenie.

Nie potrzebujesz do tego ani specjalistycznej wiedzy, ani pieniędzy. Wystarczą jedynie chęci i wytrwałość.

Zakładając konto, otrzymujesz dostęp do palety specjalnie przygotowanych dla Ciebie narzędzi, które pomogą gromadzić niezbędne fundusze.

macbook

Zobacz co tak
naprawdę zyskujesz:

Subkonto

Dedykowane miejsce, w którym w bezpieczny sposób będą zbierane Twoje środki. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób każdy może w kilka sekund wpłacić darowiznę przez internet, wykonać przelew tradycyjny, a także przekazać 1,5% swojego podatku. A to wszystko bez zawiłych formalności!

Strona internetowa

Indywidualna witryna, na łamach której przedstawisz historię potrzebującego i zamieścisz jego zdjęcia. Każdy będzie mógł się z nią zapoznać oraz okazać wsparcie.

Program do PIT

Narzędzie, dzięki któremu każdy może skutecznie złożyć swoje zeznanie podatkowe i rozliczyć PIT. Program będzie zawierać zdjęcie i opis potrzebującego, a po wpisaniu odpowiednich danych 1,5% podatku trafi bezpośrednio na jego konto. Skorzystało już z niego ponad 9 milionów Polaków!

Wsparcie profesjonalistów

Osoby z fundacji przeprowadzą Cię przez cały proces doradzając, jak skutecznie napisać historię potrzebującego, jak zrobić właściwe ujęcia, na co zwracać uwagę prowadząc kampanię i wiele więcej!

Unikalna wiedza

Eksperci tworzą dla Ciebie artykuły poradnikowe: jak zwiększyć skuteczność Twojej kampanii, jak prowadzić zbiórkę na Facebooku, jak pisać apele do firm - to tylko niektóre zagadnienia, które możesz zgłębić dzięki dostępnej bazie wiedzy.

Pełne statystyki

W panelu możesz sprawdzać, ile środków zostało zgromadzonych na Twoim koncie oraz ile osób odwiedziło Twoją stronę. Sprawdzając to, dowiesz się, które z podejmowanych przez Ciebie działań okazały się najskuteczniejsze.

Platforma pomagacie.pl jest systematycznie rozwijana, także z czasem będą pojawiać się kolejne narzędzia, które jeszcze bardziej ułatwią zbieranie niezbędnych środków!

Pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób

Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Twitterze Sprawdź naszego Instagrama