Jesteś osobą potrzebującą lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy?

Wypełnij poniższy formularz,
abyśmy mogli Ci pomóc.

Dane do logowania

Twoje dane

Dane potrzebującego

Zbiórka

i
x

Tytuł

Przedstaw odbiorcom cel zbiórki. Nie bój się pisać o sprawach trudnych i być może bolesnych. Tytuł pojawi się na stronie głównej, dlatego ważne, żeby przyciągał uwagę – to pomoże zebrać potrzebną kwotę. Zwracaj się bezpośrednio do darczyńców.
Przykłady: „Pomóżcie uratować mojego syna! Jesteście naszą ostatnią nadzieją!”, „Ból i cierpienie – tak wygląda moja codzienność”, „Moja córeczka cierpi od pierwszych chwil życia. Pomóżcie mi to zmienić!”

i
x

Choroba

Podaj nazwę choroby, na którą cierpi osoba potrzebująca.

i
x

Cel

Wybierz cel zbiórki, którą organizujesz. Możesz wybrać więcej niż jeden punkt.

Zmień
i
x

Wstęp do opisu

Napisz krótkie wprowadzenie do opisu. Przedstaw osobę potrzebującą, dla której organizowana jest zbiórka. Przede wszystkim skoncentruj się na chorobie i problemach, które z niej wynikają. Zadbaj także o to, żeby w opisie nie zabrakło uczuć i emocji. Wstęp do opisu dobrze jest zamieścić w trzech zdaniach, które zachęcą do udzielenia wsparcia.
Przykłady: „Zostało nam niewiele czasu. Odliczam ze strachem dni, patrząc na cierpienie mojego dziecka. Lekarze w Polsce rozkładają ręce, pomóc może jedynie kosztowne leczenie za granicą”, „Mój syn ma szansę na zdrowe i szczęśliwe życie. Potrzebuje jednak drogiego leczenia, na które mnie nie stać”, „Pomóżcie uratować moją córkę! Każdego dnia czekam ze strachem, czy się obudzi i przeżyje kolejny dzień. Nadal ma szansę odzyskać zdrowie, ale przeszkodą są wysokie koszty operacji za granicą”.

i
x

Pełen opis

Rozwiń opis osoby potrzebującej. Przedstaw jej życie, rodzinę, wykształcenie, pracę, ale także – codzienne obowiązki, przyjemności, pasje i marzenia. Opisz problemy, z którymi się zmaga. Przedstaw historię: kiedy i w jaki sposób pojawiła się choroba, jakie są jej objawy i skutki. Pokaż jak wygląda codzienność, zaznacz czy chory musi przyjmować leki lub chodzić na rehabilitację. Opisz w jaki sposób choroba wpływa na jego życie oraz najbliższe mu osoby. Opowiedz także o kosztach, jakie każdego dnia ponosi. Pisz tak, jakbyś tworzył opowiadanie. Wyjaśnij również jakie są jego potrzeby, a także w jakim celu została zorganizowana zbiórka. Pokaż w jaki sposób zbiórka wpłynie na życie potrzebującego oraz jego sytuację materialną.

i
x

Dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie potrzebującego. Wybierz fotografię, która przedstawia jego zmagania z chorobą. Może być to zdjęcie zrobione w trakcie pobytu w szpitalu lub podczas rehabilitacji. W ten sposób lepiej zobrazujesz ból i cierpienie.

Zmień
Zmień
Zmień
Zmień
Zmień

Zastanawiasz się jak możemy Ci pomóc?

Pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób

Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Twitterze Sprawdź naszego Instagrama

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco? Chcesz być na bieżąco?