Jesteś osobą potrzebującą lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy?

Wypełnij poniższy formularz,
abyśmy mogli Ci pomóc.

Dane do logowania

Twoje dane

Dane potrzebującego

Zbiórka

i
x

Tytuł

Przedstaw odbiorcom cel zbiórki. Nie bój się pisać o sprawach trudnych i być może bolesnych. Tytuł pojawi się na stronie głównej, dlatego ważne, żeby przyciągał uwagę – to pomoże zebrać potrzebną kwotę. Zwracaj się bezpośrednio do darczyńców.
Przykłady: „Pomóżcie uratować mojego syna! Jesteście naszą ostatnią nadzieją!”, „Ból i cierpienie – tak wygląda moja codzienność”, „Moja córeczka cierpi od pierwszych chwil życia. Pomóżcie mi to zmienić!”

i
x

Choroba

Podaj nazwę choroby, na którą cierpi osoba potrzebująca.

i
x

Cel

Wybierz cel zbiórki, którą organizujesz. Możesz wybrać więcej niż jeden punkt.

Zmień
i
x

Wstęp do opisu

Napisz krótkie wprowadzenie do opisu. Przedstaw osobę potrzebującą, dla której organizowana jest zbiórka. Przede wszystkim skoncentruj się na chorobie i problemach, które z niej wynikają. Zadbaj także o to, żeby w opisie nie zabrakło uczuć i emocji. Wstęp do opisu dobrze jest zamieścić w trzech zdaniach, które zachęcą do udzielenia wsparcia.
Przykłady: „Zostało nam niewiele czasu. Odliczam ze strachem dni, patrząc na cierpienie mojego dziecka. Lekarze w Polsce rozkładają ręce, pomóc może jedynie kosztowne leczenie za granicą”, „Mój syn ma szansę na zdrowe i szczęśliwe życie. Potrzebuje jednak drogiego leczenia, na które mnie nie stać”, „Pomóżcie uratować moją córkę! Każdego dnia czekam ze strachem, czy się obudzi i przeżyje kolejny dzień. Nadal ma szansę odzyskać zdrowie, ale przeszkodą są wysokie koszty operacji za granicą”.

i
x

Pełen opis

Rozwiń opis osoby potrzebującej. Przedstaw jej życie, rodzinę, wykształcenie, pracę, ale także – codzienne obowiązki, przyjemności, pasje i marzenia. Opisz problemy, z którymi się zmaga. Przedstaw historię: kiedy i w jaki sposób pojawiła się choroba, jakie są jej objawy i skutki. Pokaż jak wygląda codzienność, zaznacz czy chory musi przyjmować leki lub chodzić na rehabilitację. Opisz w jaki sposób choroba wpływa na jego życie oraz najbliższe mu osoby. Opowiedz także o kosztach, jakie każdego dnia ponosi. Pisz tak, jakbyś tworzył opowiadanie. Wyjaśnij również jakie są jego potrzeby, a także w jakim celu została zorganizowana zbiórka. Pokaż w jaki sposób zbiórka wpłynie na życie potrzebującego oraz jego sytuację materialną.

i
x

Dodaj zdjęcie

Dodaj zdjęcie potrzebującego. Wybierz fotografię, która przedstawia jego zmagania z chorobą. Może być to zdjęcie zrobione w trakcie pobytu w szpitalu lub podczas rehabilitacji. W ten sposób lepiej zobrazujesz ból i cierpienie.

Zmień
Zmień
Zmień
Zmień
Zmień

Zastanawiasz się jak możemy Ci pomóc?

Pomóż nam dotrzeć do większej liczby osób

Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Twitterze Sprawdź naszego Instagrama